איך מוכרים בעידן החדש

איך מוכרים בעידן החדש

העידן שלנו הוא עידן שמשתנה במהירות , אנחנו לא מתקדמים צעד וכבר אנחנו חשופים למידע , טכנולוגיה חדשנית וכלים שהופכים את החיים שלנו קלים יותר, נגישים יותר, מה שמאפשר לנו יעילות מקסימלית ויתרונות רבים נוספים.

אלא שאנחנו גם חיים בעידן בו אנחנו כל הזמן חשופים לעוד ועוד מוצרים ועוד ועוד שפע שמוזרם אלינו מכל כיוון אליו נביט. כך שאנחנו למעשה בעידן בו עלינו לפעול בחכמה אם אנחנו מתכוונים למכור. כאשר אנחנו ממוקמים ברחוב הסואן בעולם, עלינו לפעול בכל החזיתות כדי להביא לידי כך שלקוחות נוספים ייכנסו לבית העסק שלנו ויגדילו את המחזור העיסקי שלנו.

קודם כל, שימו לב שאתם נמצאים בכל מקום

הלקוחות שלנו נטולי סבלנות. אנחנו חיים בעידן בו רמת הקשב האנושית יורדת בהתמדה, כך שאנחנו לא יכולים להרשות לעצמנו להותיר את הלקוח שלנו עם ספקות. ברגע בו הוא רוצה מוצר מסוים, אנחנו רוצים להיות בטוחים כי המוצר שלנו דווקא, זה מה שיהיה לנגד עיניו. לכן, אנחנו לא יכולים להרשות לעצמנו לא להיות בכל מקום. אם זה באינסטגרם, במייל, באתר האינטרנט, ברשתות החברתיות השונות, אנחנו רוצים שהמוצרים שלנו יעמדו כל הזמן לנגד עיניו של הלקוח.

שימו לב כי אנחנו לא רוצים רק שהמוצרים יהיו לנגד עיניו של הלקוח, אנחנו גם רוצים להיות בטוחים כי אתר האינטרנט שלנו, עמוד הפייסבוק, כל אלו יהיו נגישים, נוחים לשימוש, בעלי ידע מעניין ועוד. כלומר, אנחנו רוצים להיות בטוחים כי הלקוחות שלנו לא יתייאשו באמצע, לא יעזבו הכל, אלא ילכו איתנו דרך עד שבסופו של דבר ימצאו את המוצרים שלנו עמוק בתוך הסל שלהם.

ספרו סיפור

אנשים לא אוהבים להרגיש כאילו דחפו להם מוצר. בדרך כלל, רוב האנשים מעוניינים להרגיש כאילו הם אלו שבחרו בעצמם את התנאים ואת המוצרים בהם הם מעוניינים. רבים רוצים להזדהות עם המותג, להכיר את הסיפור העומד מאחוריו, להרגיש שהם חלק ממשהו גדול יותר. לכן, חשוב כל כך לספר סיפור.

אנחנו רוצים לגרום ללקוחות שלנו להרגיש כאילו יש להם מקום אצלנו, כאילו הם חלק מהדרך אותה אנחנו עוברים. כך שחשוב כל כך לשתף, לספר להם סיפורים קטנים מחיי היום יום שלנו, לעשות את הצעדים הנכונים שיובילו את הלקוחות שלנו ליצור איתנו קשר ברשתות החברתיות ועוד. אל תתביישו לספר את עצמכם, את הסיבות שהובילו אתכם לפיתוח המוצר הספציפי ועוד.

היו חדשניים ותנו מידע רלוונטי

אנחנו חיים בעולם בו יש הכל מהכל, למה שהלקוחות יפנו דווקא אליך? כי יש לך מה להציע להם, יש לך ערך מוסף. חשוב שתבינו כי אנחנו חיים בעולם בו כולם יכולים להשיג הכל, מה זה אומר ערך מוסף? ערך מוסף זה לא לכתוב משהו סתם בעמוד הפייסבוק, זה להסביר ללקוח או ללקוחה למה אתם מאמינים כי המוצר שלכם הוא מה שיעשה את החיים שלהם לטובים יותר.

רבים טועים לחשוב כי כולם יודעים את מה שהם כבר יודעים ממזמן. אז יש לנו חדשות בשבלכם, אף אחד לא יודע את מה שאתם יודעים בלב. שתפו את הלקוחות שלכם בכל המידע הרלוונטי שיעזור להם לבחור בתבונה את המוצר שלכם דווקא.

התייעצו

שיווק בעולם החדש הוא ללא כל ספק אתגר משמעותי. אנחנו מזמינים אתכם להתייעץ איתנו כיצד לעשות את זה נכון. אנחנו נהיה שם עבורכם כדי להיות בטוחים כי אתם עושים את כל הצעדים הנכונים בדרך לבחירה המתאימה לכם.