7 דרכים מהירות להרוויח כסף בהשקעה של 1,000 דולר

אם אתה יושב על 1,000 דולר לפחות וזה מגרד בכיס שלך, שקול להשקיע אותו במקום לבזבז אותו על משהו קליל. אבל השאלה שקוראת לנו אז היא: האם אתה באמת יכול להרוויח כסף להשקעה מהירה עם 1,000 דולר בלבד?

התשובה לכך היא מהדהדת "כן".

אמנם יש הרבה דרכים בהן אתה יכול להרוויח כסף במהירות על ידי ביצוע עבודות מוזרות או לייצר אותו באמצעות דברים כמו שיווק שותפים או שיווק בדוא"ל, אך למעשה להרוויח כסף על ידי השקעה בסכום של 1,000 דולר בלבד עשוי להציב אתגרים נוספים, ולמען האמת, יותר סיכונים. זה, כמובן, אלא אם כן אתה יודע מה אתה עושה.

עם זאת, כל הסיכונים בצד, גם אם אתה חי משכורת למשכורת, עדיין תוכל להעלות 1000 דולר להשקעה אם אתה יצירתי.

לפני שאתה צולל פנימה, ישנם כמה עקרונות חשיבה שאתה צריך לדבוק בהם. מעבר לגבולות המנטליות של המחסור הוא מכריע. רבים מדי מאיתנו חיים את חיינו מתוך תפיסה שלעולם אין מספיק דברים להסתובב – שאין לנו מספיק זמן, כסף, קשרים או הזדמנויות לצמוח ולחיות את החיים ברמה גבוהה יותר.

זו פשוט מערכת אמונות. תחשוב ותיהיה. אם אתה חושב שאתה לא יכול להתעשר או אפילו להרוויח סכום כסף נכבד על ידי השקעתו בכלי השקעה משתלמים לטווח הקצר, אז זה הרבה יותר נושא חשיבה מכל דבר אחר. אינך צריך להשקיע הרבה כסף באף אחת מהאסטרטגיות הבאות.

בטח, שיהיה לך יותר כסף להשקעה יהיה אידיאלי. אבל זה לא הכרחי. כל עוד אתה יכול לזהות את האסטרטגיה הנכונה שמתאימה לך, כל מה שאתה צריך לעשות זה להתמקד. זה דומה לבניית הצעה מקוונת, לזהות את שיעור ההמרות הנכון באמצעות אופטימיזציה, ואז לשנות את קנה המידה. אם אתה יודע שאתה יכול להשקיע דולר ולהרוויח שני דולרים, תמשיך להשקיע דולר.

תתחיל בקטן. נסה שיטות שונות. עקוב וניתח את התוצאות שלך. אל תתפס כל כך איך אתה מתעשר באופן פרוע בן לילה. זה לא יקרה. אבל אם אתה יכול למנף אחת מהשיטות הבאות להרוויח כסף על ידי השקעת פרצי הון קטנים וקצרים, כל שעליך לעשות הוא להגדיל – פשוט ופשוט. אתה לא צריך לחשוב על זה יותר מדי.

איך להשקיע 1,000 דולר כדי להרוויח כסף מהר
אם יש לך 1,000 $ להשקיע, אתה יכול להרוויח כסף במגוון דרכים. אבל יש כמה שיטות שמנצחות אחרות. המשחק כאן הוא מהירות. אנחנו לא מדברים על אסטרטגיות לטווח ארוך, לקנות. אלה נהדרים אם אתה מעוניין להשקיע את ההון שלך במשך לפחות שנתיים עד חמש שנים. אנחנו מדברים על דרכים בהן תוכלו להרוויח כסף במהירות.

גם כשמדובר בשווקים שעשויים לקחת זמן לעבור או שיש להם מחזורים ארוכים יותר, השקעות יכולות לעתים קרובות להפוך לרווחים שהתממשו ולרווחים מהירים על ידי מינוף האסטרטגיות הנכונות. מה האסטרטגיה הנכונה? בטח, עבודות לטווח ארוך. בסופו של דבר נדל"ן ואסטרטגיות עתירות זמן יביאו אתכם לשם.

Raghee Horner of Simpler Futures אומר כי "ריביות ארוכות טווח הן הסחר הגדול הבא", בעוד ג'ים קרמר מ- Mad Money אומר כי "יש טונות של אנשים שמאחרים למגמות מטבעם ומאמצים מגמה לאחר שהיא כבר לא אופנה." על ידי קפיצה והשקעות כאלה לטווח הארוך, סביר להניח שתאבד את החולצה שלך מאשר אם תזמן לטווח הקצר שלך לשחק בדיוק כמו שצריך.

זה לא כל כך הרבה בניסיון לתפוס את הטרנד האחרון. זה לא קשור לגורו של וובינר כמו ג'ייסון פלדליין או ליז בני – או אפילו לבנות משפכי מכירה או לייעל את ההמרות שלך. השקעת כספכם נועדה יותר לשים לב היטב לאינדיקטורים שיכולים באמת להזיז את המחט לטווח הקצר לעומת הטווח הארוך יותר. זה גם על מינוף וגידור ההשקעות שלך בדרך הנכונה בלי לשים יותר מדי סיכון על הקו.

זה לא אומר שאתה לא צריך אסטרטגיה ארוכת טווח. אתה בהחלט כן. אבל אם אתה מעוניין ליצור תאוצה וליצור הון במהירות, בטווח הקרוב, אסטרטגיות ההשקעה הבאות עשויות לעזור לך לעשות זאת.

1. שחקו בשוק המניות.
סחר יום אינו נועד לבעלי לב חלש. זה דורש חצץ ונחישות. נדרשת הבנה של כוחות השוק השונים במשחק. זה לא משהו המיועד לחובבים. אבל אם למדים ונלמדים היטב, זו דרך בה תוכלו במהירות – בתוך טווח השעות – להרוויח סכום כסף משמעותי בהשקעה קטנה יחסית.

ישנן גם דרכים לגדר את ההימורים שלך כשמדובר במשחק בשוק המניות. בין אם אתה משחק בשוק הכללי ובין אם אתה סוחר במניות אגורה, ודא שאתה מגדיר מגבלות עצור הפסד כדי לצמצם כל פוטנציאל לפחת משמעותי. עכשיו, אם אתה סוחר מתקדם, סביר להניח שאתה מבין כי מקבלי השוק לעתים קרובות מעבירים מניות בכדי לשחק בחשש שלנו מכישלון או בחמדנות שלנו. ולעתים קרובות הם ידחפו את המניה למחיר מסוים כדי להעצים את הפחד הזה ולשחק ישר לכיסם.

כשמדובר במניות אגורה, זה מוגזם עוד יותר. אז אתה צריך להבין מה אתה עושה ולהיות מסוגל לנתח את כוחות השוק ולהשיג רווחים משמעותיים. שימו לב לממוצעים הנעים. לעיתים קרובות, כאשר מניות פורצות ממוצעים נעים של 200 יום, יש פוטנציאל להיפוך גדול או לחיסרון גדול.

2. השקיעו בקורס לייצור כסף.
השקעה בעצמך היא אחת ההשקעות הטובות ביותר שאתה יכול לעשות. אמנם ייתכן שלא תצליח להצביע על החזר השקעה ממשי, אך אין כסף שמושקע יותר. השקיעו בעצמכם. השקיע בחינוך שלך. לִלמוֹד. לְהִסְתָגֵל. לגדול. גלה ממה אתה נלהב.

יש המון קורסים להרוויח כסף באינטרנט. החלק הקשה הוא לבחור נכון. מספרים אלקטרוניים ועד שיווק במדיה חברתית, אופטימיזציה למנועי חיפוש ומעבר לכך, האפשרויות הן אינסופיות. בעוד גורואים רבים לייצור כסף עשויים לצוץ ברשתות החברתיות, לא כל הקורסים נוצרים זהים. השקיעו זמן בבדיקת נאותותכם ובמחקר כדי לבחור את המתאים לכם.

3. סחורות סחר.
סחורות סחר כמו זהב וכסף מהוות הזדמנות נדירה, במיוחד כאשר הן נסחרות בקצה התחתון של חמש השנים האחרונות. מדדים כאלה נותנים אינדיקציה חזקה לאן הסחורות עלולות לכוון. קרולין בורודן ממלכת פיבונאצ'י אומרת, "יש לי תמיכה ותזמון לטווח ארוך בשוקי הכסף מכיוון שכסף הוא גידור איתן לאינפלציה. בנוסף, סחורות כמו כסף הן נכסים מוחשיים שאנשים יכולים להחזיק בהם."

יסודות הכלכלה מניעים את מחיר הסחורות. ככל שההיצע צונח, הביקוש עולה והמחירים עולים. לכל הפרעה בשרשרת האספקה ​​יש השפעה קשה על המחירים. לדוגמא, הפחדה בריאותית לבעלי חיים יכולה לשנות משמעותית את המחירים כאשר מחסור במושכות חופשי. עם זאת, בעלי חיים ובשר הם רק סוג אחד של סחורות.

מתכות, אנרגיה וחקלאות הם סוגים אחרים של סחורות. כדי להשקיע, תוכלו להשתמש בבורסה כמו בורסת המתכת בלונדון או בורסת הסחורה בשיקגו, כמו גם רבים אחרים. לעתים קרובות, השקעה בסחורות פירושה השקעה בחוזים עתידיים. למעשה, זהו הסכם שנקבע מראש לקנות כמות מסוימת במחיר מסוים בעתיד. מדובר בחוזים ממונפים, המספקים גם הפוך גדול וגם פוטנציאל לחיסרון גדול, לכן יש לנקוט משנה זהירות.

4. סחר במטבעות קריפטוגרפיים.
מטבעות הקריפטו נמצאים בעלייה. אמנם המסחר בהם עשוי להיראות מסוכן, אך אם תגדר כאן גם את ההימורים שלך, אתה יכול להגביל נשירה מסוימת מהסחר המתוזמן בצורה גרועה. יש הרבה פלטפורמות למסחר במטבעות קריפטוגרפיים גם כן. אבל לפני שאתה צולל פנימה, חנך את עצמך. מצא קורסים בפלטפורמות כמו Udemy, Kajabi או Teachable. ולמד את המורכבויות של סחר בדברים כמו ביטקוין, את'ר, ליטקוין ואחרים.

בעוד שקיימים למעלה מ -3,000 מטבעות קריפטוגרפיים, רק קומץ באמת חשוב היום. מצא בורסה, חקור את דפוסי המסחר, חפש פריצות של ממוצעים נעים לטווח ארוך ותהיה עסוק במסחר. אתה יכול להשתמש בבורסות כמו Coinbase, Kraken או Cex.io, יחד עם רבים אחרים, כדי לבצע את העסקאות בפועל.

5. השתמש בהלוואות עמית לעמית.
הלוואות עמיתים הם כלי השקעה חם בימינו. אמנם ייתכן שלא תתעשר בהשקעה ברשת עמית לעמית, אך בהחלט תוכל להרוויח מעט מטבע. באיזו פלטפורמת הלוואות אתה משתמש? כיום, ישנם רבים לבחירה, אך הפופולריים ביותר כוללים מועדון הלוואות, טופס עמיתים ופרוספר.

איך זה עובד? פלטפורמות הלוואות עמית לעמית מאפשרות לך לתת פרצי הון קטנים לעסקים או ליחידים תוך גביית ריבית על התשואה. אתה מקבל יותר כסף ממה שהיית עושה אם היית מציב אותו בחשבון חיסכון, ובנוסף הסיכון שלך מוגבל מכיוון שהאלגוריתמים עושים חלק גדול מהעבודה בשבילך.

ברגע שאתה מזהה את ההצעה, אתה יכול לחפור ולעשות קצת מחקר – ואז אתה יכול לקחת את העסקה או לא. תעריך את הסיכון שלך על סמך אלגוריתם קנייני הכולל היסטוריית תעסוקה ואשראי, ותוכל לקבל את ההחלטה להשקיע על סמך מגוון נתונים מחושבים היטב.

6. אפשרויות סחר.
כשמדובר באופציות, טום סוסנוף ב- Tastyworks אומר, "סחר קטן וסחר לעתים קרובות." באיזה סוג כדאי לסחור? יש המון רכבים, כמו FOREX ומלאי. הדרך הטובה ביותר להרוויח כסף על ידי השקעה בכל הנוגע לאופציות היא לקפוץ בסביבות 15 יום לפני שחרור הרווחים הארגוניים. איזה סוג כדאי לקנות? שיחות כסף.

הזמן האופטימלי למכור שיחות כסף זה הוא יום לפני שהחברה משחררת את רווחיה. יש רק כל כך הרבה התרגשות וציפייה סביב הרווחים שבדרך כלל מעלים את המחיר ומעניקים לך זוכה עקבי. אבל לא להחזיק את הרווחים. זה הימור שלא תרצו לקחת אם אינכם משקיעים מנוסים, אומר ג'ון קרטר מ- Simpler Trading.

7. הפוך חוזי נדל"ן.
להרוויח כסף עם נדל"ן אולי נראה סיכוי ארוך טווח, אבל זה לא. ישנן דרכים בהן אתה יכול לקחת פחות מ -500 עד 1,000 דולר ולהשקיע אותו בהפרשות חוזי נדל"ן כדי להרוויח כסף במהירות. אֵיך? השתמש במערכת כמו REWW של קנט קלוטייר כדי להבין תחילה איך השוק עובד. לאחר מכן הוא יספק את הנתונים והכלים לזיהוי בתים פנויים, מוכרים במצוקה וקונים במזומן.

בעוד שרוב האנשים חושבים שנדל"ן זוכה על ידי הפיכת בתים מסורתיים וביצוע עבודות שיפוצים בעצמך, הכסף המהיר ביותר שאתה יכול להרוויח בנדל"ן כרוך בהפניית החוזה בפועל עצמו. זה ארביטראז '. זהה את המוכרים והמוכרים המונעים, הביא אותם יחד ותיווך ביעילות את העסקה. זה אולי נראה מוזר בהתחלה, אבל ברגע שתקבלו את העניין, תוכלו להפוך למיני-איל בתעשיית הנדל"ן פשוט על ידי הגדלת האסטרטגיה היחידה הזו. זה עובד וזה מתואר על ידי כמה ממשקיעי הנדל"ן המצליחים בעולם.