מה אתה עושה אם משו לא מגיע עם הבית כשאתה קונה

אל תניח שכל מה שאתה רואה בעת סיור בבית מגיע עם רכישת בית. בין רהיטים ועיצוב למכשירי חשמל וציוד חיצוני, ככל הנראה המוכרים ייקחו עמם הרבה (אם לא את כל) הרכוש האישי שלהם כשעוברים. על הקונים לפרט בחוזה בדיוק מה הם רוצים ולא רוצים להיכלל ברכישת דירה. אמנם פריטים ברורים רבים (חשוב: מדפי ספרים וחומרה מובנים) נכללים בדרך כלל ברכישת בית, אך רבים אחרים אינם. זו הסיבה שכל כך חשוב שהקונים יתחשבו בכל היבט של בית לפני שהם קונים אותו – לא רק את הרהיטים היפים שבתוכו. דאג לעבוד עם מתווך מנוסה שיוכל לכתוב (ולסקור) חוזה העונה על צרכיך. הדבר האחרון שאתה רוצה הוא להיכנס לביתך החדש ביום המעבר רק כדי להבין שחצי מכשירי החשמל חסרים. סקרן מה מגיע עם הבית כשאתם קונים אותו? להלן, צירפנו רשימה של מה שיש ואסור לרכוש בית.

מה מגיע עם הבית
ברוב חוזי רכישת הבית, ברור כי כל מה שמובנה או מודבק לצמיתות לבית מגיע עם הבית. זה אולי נראה כמו שכל ישר, אבל תתפלאו כמה מוכרים מניחים שהם יכולים לקחת איתם פשוט כל דבר. להלן רשימה של מה שמגיע עם הבית בחוזים האופייניים ביותר. זכור שאם פריטים אלה (ואחרים) אינם כלולים בחוזה שנכתב מראש, מתווכים יכולים לכתוב אותם.

מובנה – כל מה שנבנה בבית (דוגמאות: מדפי ספרים מובנים, מושבי חלונות מובנים וארונות מובנים) מגיע עם הבית.
תיבות דואר – בין אם מדובר על צדי הרחוב או על קיר, המוכרים תמיד ישאירו את תיבת הדואר של הבית עם הבית.
מאווררי תקרה – מאווררי תקרה מחוברים לבית ולכן, הישארו עם הבית.
טווח תנור – אמנם מכשירי חשמל מסוימים אינם מגיעים אוטומטית עם הבית, אך טווחים ותנורים מובנים תמיד מגיעים.
מדיח כלים – רוב המוכרים כוללים את מדיח הכלים ברכישת הבית.
גינון באדמה – עצים, שיחים וכל גינון אחר שנטועים באדמה מגיעים עם הבית. לעומת זאת, עציצים בדרך כלל לא.
תליונים, נברשות וגופי תאורה אחרים – גופי תאורה שמודבקים לבית מגיעים עם הבית. אם גופי התאורה יקרים במיוחד, המוכרים בדרך כלל מחזירים את העלות הזו למחיר הבית.
מוטות וילונות, תריסים וטיפולי חלונות – מכיוון שמוטות וילונות, תריסים וטיפולי חלונות אחרים בדרך כלל מותקנים ומחוברים לבית, הם בדרך כלל מגיעים עם הבית.
גלאי עשן – המוכרים צריכים תמיד לעזוב את גלאי העשן של הבית בעת מכירת בית. ברגע שקונים עוברים דירה, אנו ממליצים לבדוק את הסוללות כדי לוודא שהן פועלות כראוי.
פתיחת דלתות מוסך ומכשירי גישה אחרים – המוכרים תמיד משאירים כל מכשירי גישה או קודים אצל הבעלים החדשים. זה כולל פותחי דלתות מוסך, פתיחת שערים וכל סוג של אמצעי אבטחה.
תריסי ולוחות סערה – אם אתם גרים באזור מועד להוריקן, אז תרצו לוודא שהמוכרים משאירים את כל תריסי הסערה ולוחותיהם מאחור.
ציוד לבריכה – בעוד שאביזרי הבריכה אינם מגיעים עם הבית, ציוד הבריכה בדרך כלל מגיע.
יחידות HVAC – אלו הן חלק מהבית ונכללות תמיד ברכישת הבית.
ציוד בישול חיצוני מובנה – האם בבית יש גריל חיצוני מובנה, תנור או אזור מטבח? מכיוון שזה מצורף לנכס, זה בדרך כלל מגיע עם הנכס.
בריכות מעל הקרקע – בריכות מעל הקרקע כלולות בדרך כלל ברכישת בית. אם הקונה מעוניין לפרק את הבריכה, הם עשויים לנסות לנהל משא ומתן עם המוכר כדי לגרום להם לשלם חלק מהעלות.
כל החומרה המותקנת – רוב החומרה מגיעה עם הבית. זה כולל ידיות לדלתות, משיכות וכפתורי ארונות, גופי אמבטיה וכו '.

מה שנכלל לפעמים בבית
פריטים אלה אינם נכללים בדרך כלל ברכישת בית – אך לעיתים הם כן, בהתאם לצרכיו ולרצונותיו של המוכר.

מקרר – מרבית הקונים ראו בית ללא מקרר בשלב כלשהו בזמן ציד הבית. זאת מכיוון שלמוכרים בדרך כלל יש את הזכות לקחת איתם את המקרר. זה כמעט תמיד נכון למקררים נוספים, כמו מקרר מוסך. אם הקונים רוצים את המקרר, הם בדרך כלל יצטרכו לרשום הערה בהסכם הרכישה.
מיקרוגלים שאינם מובנים – מיקרוגל למשטחים לא תמיד כלול ברכישת הבית. אלה שייכים למוכרים ועלולים להילקח איתם.
מכונת כביסה ומייבש – מכונת הכביסה והמייבש של הבית אינם מובנים טכנית ולכן, אינם מגיעים טכנית עם הבית אלא אם כן צוין אחרת על ידי המוכרים. קונים רבים מבקשים את מכונת הכביסה והמייבש בהצעתם.
ג'קוזי – ג'קוזי עצמאי לא תמיד מגיע עם הבית. בהתחשב בכמה אמבטיות עיסוי קשות ויקרות להעביר, מוכרים רבים ישלבו בשמחה את הספא במכירת הבית.
מראות – בעוד שמראות אמבטיה מגיעות בדרך כלל עם הבית, לא כל מראות הקיר כן. דאג לבדוק שוב אילו מראות נשארות ואילו מראות עוברות לפני שקונים בית.
וילונות וילונות – בעוד שטיפולי חלונות מובנים כלולים בבית, וילונות וילונות יכולים להיות יוצא מן הכלל בהתאם לרצון המוכר.
סוגרי הרכבה לטלוויזיה – אלה בדרך כלל נשארים עם הבית – אך לא תמיד. על הקונים לבדוק עם המוכרים האם הם מתכוונים להשאיר את התושבות המותקנות בקירות.
מדפי מוסך או מערכות ארגוניות – כל מדפי מוסך או מערכת ארגונית שאינם מובנים בבית אינם מגיעים בהכרח עם הבית.

מה לא מגיע עם הבית
פריטים אלה כמעט אף פעם לא נכללים ברכישת בית. עם זאת, לעיתים הם נרכשים על ידי הקונים בנפרד.

ריהוט פנים וחוץ – בדרך כלל רהיטים ועיצוב אינם מגיעים עם הבית אלא אם כן צוין אחרת על ידי המוכרים. אם המוכרים פתוחים לוותר על הרהיטים שלהם, הקונים יכולים לבחור לרכוש ריהוט מהמוכרים בנפרד או כחלק מהסכם הרכישה.
טלוויזיות – טלוויזיות (אפילו אלה המודבקות על סוגריים צמודי קיר) אינן מגיעות בדרך כלל עם בית.
זכרו: הכל ניתן למשא ומתן בעת ​​רכישת בית או דירה. קונים תמיד יכולים לבקש לכלול או לרכוש פריטים שבדרך כלל אינם כלולים ברכישת הבית. מהצד השני, המוכרים יכולים תמיד לבחור שלא לכלול פריטים מסוימים במכירת ביתם הנכללים בדרך כלל ברכישת בית. למשל, מוכר עשוי להחליט שהוא רוצה לקחת את וילונות החלונות איתו לבית החדש. אם זה המקרה, המוכר יצטרך לנהל משא ומתן עם הקונה על פריט זה ו / או לשקול שיקול זה למחיר המבוקש.

עוברים בקרוב?
אז ניהלתם משא ומתן עם המוכרים על מוצרי בית, סיכמתם על מחיר ורכשתם בית. מזל טוב! עכשיו, הגיע הזמן לתכנן את המעבר שלך. כדי לעזור להקל על המהלך הקרוב שלך, אנו ממליצים להעסיק אנשי מקצוע לטיפול ברמה הכבדה. למרבה המזל, הרשת הענפה של Moving.com של מובילים מכובדים ואמינים מקלה על הזמנת חברת ההובלות הטובה ביותר לתפקיד. כל חברות המעבר ברשת שלנו מורשות ומבוטחות, כך שתוכלו להיות סמוכים ובטוחים שהמעבר שלכם יהיה בידיים טובות.