כל הסיבות לרכישת קרקע להשקעה בראשון לציון

אולי שמעתם על השקעה בשמורת קרקע בשנת 2020, הנה כל מה שחשוב לדעת לפני שתתחילו! כיסוי בלעדי של החברה עם אחת מרזרבות הקרקע שמניבות תשואה גבוהה להשקעה עד שנת 2020. ריצ'רד טויל RealEstate יזמות ישראל קבוצת מתמחה במכירת קרקעות להשקעה במשך 15 שנים

אנו במערכת "ישראל הדיגיטלית" יצרנו איתם קשר ושאלנו את כל השאלות החשובות לשאול!

מדוע בכלל להשקיע בקרקע ולא בנדל"ן מוגמר?
נציג קבוצת ריצ'רד טויל RealEstate טוען כי נושא מחירי הדיור בישראל הוא בשמיים, זוגות צעירים מתקשים לחסוך הון עצמי, כי נדרשים ערבויות וסיבוכים ביורוקרטיים אחרים המוטלים על ידי הבנקים.

מעבר לכך, שוק הדיור לא עומד בקצב עם הביקוש הרב לנוכח ההיצע הנמוך, במיוחד כשמדובר במרכז הארץ. לכן אחד הפתרונות שמייחסת המדינה לנושא בעיית הדיור הוא הפשרת קרקעות שיועדו לצרכים אחרים ושינוי ייעודם לטובת אזורי מגורים.
"שינוי בשימוש בקרקע נפוץ בעיקר במרכז הארץ בגלל הביקוש, מה שהופך את נושא ההשקעה לאטרקטיבי ובר-ביצוע. זה בעצם מה שמאפשר לרכוש קרקעות שתניב גם תשואה גבוהה תוך זמן קצר."

באיזו חברת השקעות כדאי לבחור?
"אנו ממליצים לחשוב על השקעה ברצינות. וכמו בכל דבר, גשו לחברות הגדולות בשוק. אלו שעובדים בשוק הנדל"ן שנים רבות."

כיצד אדם שאינו מכיר את התחום בוחר את הבחירה הנכונה ולא משקיע "בחתול בשק"?
"מרבית החברות מספקות ייעוץ והכוונה מלאים על ידי עורכי דין מובילים בתחום הנדל"ן. בנוסף, הם עובדים בשיתוף פעולה ותמיכה בנקאית המעניקים ללקוחותיהם אפשרויות מימון. המשמעות היא שכדי להשקיע בקרקע קיים רף כניסה נמוך יחסית של כ- 50,000 ₪, סכום ריאלי בהרבה מהון ראשוני לדירה במרכז שמסתכם ב- 600-800,000 ₪. "

הקרקע שלך להשקעה "מתחם 159" ממוקמת בראשון לציון, מה הופך את ראשון לציון לאטרקטיבית כל כך להשקעה?

זה פשוט מאוד, עתודת הקרקעות שניתן להשקיע היום בראשון לציון היא האדמה הדרומית ואחת האחרונה באזור המבוקש ביותר בגוש דן. הקרקע כלולה במתווה תוכנית המתאר 2030 ובתכנית 3/21. על פי תוכניות אלה, צפויות להיבנות שם כ- 40,000 יחידות דיור ועוד כ- 2-3 מיליון מ"ר של תעסוקה ומסחר.

אנו עדים כיום לקצב צמיחה יוצא דופן בעשר השנים האחרונות בהתפתחותו העירונית. התחזית אומרת שעד שנת 2030 (מדובר בסך הכל בעשור) אוכלוסיית העיר צפויה לגדול בכ- 100,000 תושבים, מה שהופך אותה לעיר השלישית בגודלה בישראל.

כמו כן, שמורת הקרקעות קרובה לכביש 431 אשר יספק חופש תנועה וגישה נוחה לכבישים עירוניים בעיר ומחוצה לה. האזור קרוב לבית חולים ויש בו נגישות תחבורתית גבוהה. "

למה להשקיע עכשיו?
"אדמה טובה נחטפת במהירות, ערך הקרקע צפוי לעלות בעוד כמה שנים בגלל כל הסיבות הגאוגרפיות שכבר ציינתי. לכן, כדאי להשקיע עכשיו כדי ליהנות מתשואות ראויות שיכולות להיות התחלה של הון עצמי. אנחנו עדים לגידול עקבי בביקוש הנדל"ן. השקיעו בקרקעות במחירים נוחים. "