האדמה הטובה ביותר להשקעה נמצאה בשנת 2020!

על פי תחזיות האנליסטים: אפיק ההשקעות הרווחי ביותר בישראל בשנת 2020 הוא עתודות הקרקע האחרונות של ראשון לציון.

עתודות קרקע מביאות את הבשורה הטובה לשנת 2020 כמניבות תשואות השקעה גבוהות. אחת ממגמות ההשקעה הגוברות בקרב משקיעים ישראלים בחמש השנים האחרונות היא עתודות קרקע ופחות במוצרי נדל"ן "מהמדף".

בנוסף, קיימת תופעה של זוגות צעירים, פנסיונרים וכל בעלי הון ראשוני קטן יחסית, הרוכשים קרקעות בעלויות נמוכות משמעותית בהשוואה לרכישת דירות. אחד הגורמים העיקריים לתופעה זו הוא מחירי הדיור

לדברי נשיא התאחדות הקבלנים ראול סרוגו, בשנת 2030 מדינת ישראל צפויה להגיע לכ- 12 מיליון תושבים, מה שאומר שכיום האוכלוסייה צפויה לגדול בכשליש, ובשנת 2050 יהיו כ- 17 מיליון תושבים. שוק הדיור בישראל לא מצליח לעמוד בדרישה ההיסטרית, במיוחד כשמדובר במרכז הארץ, אחד הפתרונות לבעיה הוא משרד האוצר.

מה לגבי סיכון?
בעקבות תקנות ורפורמות משפטיות מטעם רשויות ההגבלים העסקיים ושוק ההון, רמת הסיכון פחתה משמעותית והפיקוח על עסקאות גדל. מה שיצר אמון בעוד משקיעים וגרם לתעשייה לפרוח. לאחר בחינה של מספר חברות, מצאנו שרוב החברות פועלות בשיתוף עורך דין ותמיכה בנקאית המעניקה ללקוחותיהן אפשרויות מימון אטרקטיביות. כלומר, כדי להשקיע בקרקע היום תוכלו להגיע עם הון עצמי החל מ- 50,000 שקל.

מתחם 159
אחת מרזרבות הקרקע האחרונות והאטרקטיביות ביותר להשקעה בשנת 2020 ממוקמת בראשון לציון וממוקמת ב"מתחם 159 ". קבוצת הנדל"ן שעומדת מאחורי הפרויקט היא מבצע "קבוצת ריצ'רד טואל RealEstate לישראל" מול הבנקים המובילים ומאפשר אפשרויות מימון אטרקטיביות עם יחס תשואה בעלות / שטח שהוא מהגבוהים ביותר כיום.

עתודת הקרקעות להשקעה היא בין האדמות האחרונות שלא מיושבים באזור גוש דן. הקרקע כלולה ב"תוכנית המתאר לתכנית מתאר 2030 "ובתכנית תמ"ם 3/21 המספקות עשרות אלפי יחידות דיור. לדבריהם, בראשון לציון צפויים להיבנות בשנים הקרובות כ- 40,000 יחידות דיור ועוד 2-3 מיליון מ"ר שטחי תעסוקה ומסחר. הוועדה המחוזית מקדמת תוכניות במטרופולין "159" בראשון לציון.

התחזית של העיר היא כי האוכלוסייה תגדל בכ- 100,000 איש בתוך עשור, בין השאר בעקבות קידום יוזמת מנהל התכנון לתיקון תמ"א 35. הצפיפות בראשון לציון צפויה לעלות ממינימום של 14 דירות לדונם ל -20 דירות לדונם. העיר השלישית בגודלה בישראל. בנוסף, "מתחם 159" קרוב לכביש 431 ולשכונת "רמז" היוקרתית, שתספק חופש תנועה וגישה נוחה לכבישים עירוניים ובין עירוניים עם גישה גבוהה לתחבורה והקמת רכבת קלה שנמצאת באזור תהליך אישור

אנו עדים לגידול עקבי בביקוש לנדל"ן במרכז הארץ נערות ליווי בתל אביב | escort tel aviv | שירותי דרך לרכב ונראה כי השקעה במתחם 159 היא אופציה נהדרת להשקיע בקרקעות במחירים אטרקטיביים המבטיחים תשואה גבוהה תוך זמן קצר.

יש לציין כי האדמות הן בבעלות פרטית (טאבו) ולא אדמות בבעלות המדינה (רשות מקרקעי ישראל), וכי רק 7% מהקרקעות בישראל הן אדמות בבעלות פרטית שהופכת את האדמה לנדירה ומבוקשת בהרבה.